O nás

Mgr. Jan Vorlíček

Zkušený facilitátor firemního bubnování. Skupinovému bubnování se věnuje již od roku 2004. Za tu dobu absolvoval nespočetně kurzů pro skupiny od 10 až po 150 osob. Byly to jak kratší akce typu warm-up (např. před začátkem či v průběhu kongresu) tak několikahodinové intenzivní semináře.

V této činnosti zúročil své pedagogické vzdělání a zálibu pro rytmy celého světa. Inspiraci k vytváření programů skupinového bubnování nachází i při svých pravidelných cestách do západní Afriky.

Naším hlavním cílem při skupinovém bubnování je, aby každý z účastníků měl možnost zažít fantastický pocit sounáležitosti, které společný rytmus přináší. Zároveň jsme také podnikli několik cest po africkém kontinetu a při nich jsme zažili spoustu zajímavých a často i překvapivých situací. Na přání klienta tedy může udělat i přednášku o bubnování a životě v západní Africe doprovázenou fotkami.


David Oplatek

Již 10 let se aktivně věnuje vedení bubnování pro firmy. Při vedení bubnování používá vlastní postupy, při jejichž tvorbě vychází jak ze své dlouholeté pedagogické praxe, tak z pobytů přímo v kolébce bubnování - západní Africe.